Vytisknout

Taneční


tanecni-1


Přihlášky do kurzu tance 2019 bude možné vyzvednout v kanceláři Kultury Rychnov nad Kněžnou, s.r.o., Panská 79 (tj. v 1. patře budovy Národního domu - nad kavárnou Láry fáry) od 15. března 2019, zároveň bude přihláška k dispozici i v elektronické verzi na kulturark.cz.

Příhláška ke stažení zde...

Čitelně vyplněnou přihlášku je možné:

1/ podat v papírové podobě v kanceláři společnosti Kultura Rychnov nad Kněžnou, s.r.o. na adrese uvedené výše,

2/ zaslat na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , po jejím zaevidování Vám pošleme potvrzující e-mail, že byl zápis proveden.

Tešíme se na viděnou v září :-)

Martina Hamplová, telefon: 603 449 652
... „ Je mnoho rozmanitých profesí, ale tanec, je posláním, kde čas není ničím, ale jeho náplň je vším."
.... taneční mistr a choreograf Jan Jenčík

Společnost Kultura Rychnov nad Kněžnou, s.r.o. je již mnoho let pořadatelem Kurzu tance a společenské výchovy. Ten probíhá každoročně od začátku září ve velkém sále Pelclova divadla. Návštěvníci kurzu si osvojí pod dohledem zkušených tanečních mistrů základní klasické i moderní tance a zároveň získají instrukce, jak se chovat ve společnosti.

Kurz zahrnuje celkem 13 lekcí, z toho dvakrát zrekapitulují účastníci tanečních osvojené tance s živou hudbou na „Prodloužené" a vyvrcholením celého kurzu je „Věneček" a závěrečný Ples tanečních, který probíhá s živou hudbou. Zájemci se mohou kurzu tance účastnit i opakovaně.

tanecni-2
Copyright © 2019 Kultura Rychnov nad Kněžnou, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.
Joomla 2.5 Templates designed by Web Hosting Reviews