Pohádka sedmi dnů a nocí aneb Dubaj Vás vítá

Vytisknout

dubaj T

22. března 2018 v 16.30 hod. 

První přednáška z cyklu nově ustanoveného rychnovského Klubu cestovatelů
Místo: Pelclovo divadlo - malý sál


Pohádka sedmi dnů a nocí, aneb Dubaj Vás vítá

je první přednáška z cyklu nově ustaveného rychnovského Klubu cestovatelů. Tento Klub cestovatelů vznikl z podnětu několika rychnovských cestovatelů – amatérů, kteří mají zájem se s ostatními cestovateli – amatéry podělit nejen o zážitky ze svých cest, ale i o své zkušenosti z jejich přípravy a realizace. K zahájení setkávání cestovatelů také velkou měrou přispělo studijní téma Cestování, co jste ještě nevěděli, které studovali rychnovští senioři v rámci Virtuální univerzity 3. věku a které v některých z nich vyvolalo myšlenku sdělit ostatním své zkušenosti z cest.
Do Klubu cestovatelů se nemusíte přihlašovat, stačí se rozhodnout a přijít. Tato setkání, která jsou plánována zatím jednou měsíčně, jsou setkáváním lidí, kteří se rozhodli vyjet za hranice všedních dní a podívat se do končin, kam noha středoevropana zamíří někam ojediněle, někam o trochu častěji.
Pořadatelé si stanovili zatím jen jednu podmínku – při setkáních by měli o svých zkušenostech z cest povídat běžní lidé z Rychnova a okolí, ne cestovatelé, kteří se prezentací svých cest živí. Rádi bychom mezi sebou přivítali cestovatele různých věkových skupin – od seniorů až po ty nejmladší. Proto také naše setkání jsou plánována na čtvrtky (zatím jednou měsíčně) od 16.30 hodin. Budeme se scházet v příjemném prostředí Malého sálu Pelclova divadla. Pořadatelem tohoto Klubu cestovatelů je společnost Kultura Rychnov nad Kněžnou, s.r.o., partnerem zodpovědným za obsahovou náplň klubu je Spolek pro regionální rozvoj a česko-polskou spolupráci, konkrétně jeho předseda Ing. Vladimír Hulman (tel.: 736 633 171). S ním je možno komunikovat ohledně náplně klubu a plánování dalších setkání.
Tak na viděnou ve čtvrtek 22.3.2018 v 16.30 hodin v Pelclově divadle v Malém sále s turistkou a cestovatelkou p. Inkou Šrůtkovou a jejím povídáním o nedávné cestě do Dubaje.

Copyright © 2018 Kultura Rychnov nad Kněžnou, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.
Joomla 2.5 Templates designed by Web Hosting Reviews